Erbud

Bieżące aktualności

29/09/2020 ERBUD wybuduje park handlowo-usługowy w Lipniku
ERBUD S.A. podpisał umowę ze spółką Europrojekt Gamma Saller Polbau na budowę parku handlowo-usługowego oraz marketu budowlanego Castorama w Lipniku. Wartość kontraktu wynosi 47,43 mln zł netto.
 
Zgodnie z umową ERBUD przebuduje również układ komunikacyjny wokół inwestycji – w zakres prac wchodzi wybudowanie ronda i związana z tym przebudowa drogi powiatowej. Spółka wybuduje również parkingi, drogi dojazdowe, strefy dostaw oraz tereny zielone. Zamówienie obejmuje także budowę pylonu reklamowego wraz z reklamami oraz wybudowanie sieci kanalizacji sanitarnej.
 
Termin realizacji prac wyznaczono na 30 września 2021 r.
 
Park handlowo-usługowy w Lipniku to kolejny obiekt tego typu budowany przez ERBUD. Najbardziej znaną realizacją jest Galeria Młociny, największe centrum handlowo-rozrywkowe w Warszawie i jedno z największych w Polsce. Spółka była także wykonawcą Etapu I centrum handlowo-usługowego Silesia Outlet w Gliwicach. W portfolio ERBUDU znajduje się również centrum handlowe Libero w Katowicach, podobnie jak Galeria Młociny wybudowane dla Grupy Kapitałowej Echo Investment.
 
Zobacz pozostałe wpisy