Erbud
przejdź do serwisu www.erbud.pl

2015

22/12/2015 ERBUD generalnym wykonawcą dwóch etapów inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu za 32,7 mln zł

Erbud S.A., jedna z czołowych firm budowlanych w kraju, 21 grudnia br. podpisała umowę na generalne wykonawstwo budowy wielorodzinnego zespołu mieszkalnego we Wrocławiu. Inwestorem jest Longbridge Future Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 32,7 mln zł netto.

więcej >
21/12/2015 Erbud przekazał do eksploatacji Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie – pierwszą z nowoczesnych spalarni odpadów w Polsce

21 grudnia 2015 r., po trwającej od 16 października fazie ruchu próbnego, została przekazana do eksploatacji pierwsza nowoczesna spalarnia śmieci w Polsce. Zakład w Koninie wybudowany przez konsorcjum z udziałem Erbudu został uruchomiony w trzy lata od podpisania umowy i dwa lata od rozpoczęcia prac na budowie. Spalarnia rozwiąże problem utylizacji odpadów zmieszanych w 36 gminach subregionu konińskiego.

więcej >
10/12/2015 ERBUD generalnym wykonawcą projektu Centrum Biurowo-Konferencyjnego "Nowa Formiernia" w Łodzi. Wartość kontraktu to 21,1 mln EUR.

Erbud S.A., jedna z czołowych firm budowlanych w kraju, podpisała umowę na generalne wykonawstwo projektu Centrum Biurowo-Konferencyjnego „Nowa Formiernia” w Łodzi, który zmieni nazwę na „Przystanek mBank” w chwili przejęcia go przez najemcę. Zamawiającym jest firma Ghelamco Poland z siedzibą w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 21,1 mln euro. Termin zakończenia prac jest określony na II kwartał 2017 roku.

więcej >
23/11/2015 ERBUD generalnym wykonawcą projektu rozbudowy Galerii Leszno. Wartość kontraktu to 14,6 mln zł netto.

Erbud S.A., jedna z czołowych firm budowlanych w kraju, podpisała umowę o generalne wykonawstwo projektu Retail Park – rozbudowy Galerii Leszno. Inwestorem jest firma Multi Poland Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 14,6 mln zł netto. Termin zakończenia prac jest planowany na 15 czerwca 2016 roku.

więcej >
18/11/2015 Toruński oddział Erbudu zwycięzcą konkursu Buduj Bezpiecznie

Toruński oddział Erbudu zajął 1. miejsce w konkursie Buduj Bezpiecznie zorganizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy (OIP) w Szczecinie. Erbud został doceniony za budowę Baltic Park Molo w Świnoujściu.

więcej >