Proces rekrutacyjny

Jako firma dbająca o pracowników i atmosferę w pracy, nie zapominamy o dobrej atmosferze także podczas spotkań z naszymi Kandydatami. Dlatego nasz proces rekrutacyjny nie jest długi i skomplikowany. Kandydaci, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać otrzymają od nas informację zwrotną. 
 
Krok 1 – Przesłanie CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenia zamieszczone na stronie internetowej firmy ERBUD lub w serwisach ogłoszeniowych. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych oraz zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach, jeśli chcesz abyśmy brali Cię pod uwagę także przy kolejnych projektach.  
 
Krok 2 – Analiza CV. Na tym etapie sprawdzamy na ile informacje zawarte w Twojej aplikacji są zbieżne z wymaganiami na stanowisko, na które aplikowałeś
 
Krok 3 – Krótka rozmowa telefoniczna. Jeśli Twoja aplikacja pozytywnie przeszła weryfikację podczas kroku drugiego, zadzwonimy do Ciebie i przeprowadzimy wstępną krótką rozmowę. 
 
Krok 4 – Rozmowa rekrutacyjna. Jest to pierwsze spotkanie u nas w firmie, najczęściej od razu z przyszłym przełożonym. Podczas rozmowy zapytamy Cię o Twoje doświadczenia oraz będziemy chcieli poznać Cię jako człowieka. Może zdarzyć się, że zostaniesz poproszony o rozwiązanie krótkiego zadania. Jest to dobra okazja do tego aby lepiej poznać firmę i dopytać o przyszłe obowiązki.
 
Krok 5 – Decyzja o zatrudnieniu. Witamy w ERBUDZIE! 
 
Jeżeli w tym momencie nie dysponujemy ofertą, która Cię interesuje, zostaw swoją aplikację w naszej bazie
wypełniając arkusz wraz ze zgodami na przetwarzanie danych osobowych.
W przypadku pojawienia się ofert dopasowanych do Twoich kwalifikacji, wrócimy do Ciebie!
 
 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: