Erbud

Dlaczego ERBUD

TO CO NAS WYRÓŻNIA, TO FAKT, IŻ JESTEŚMY ODPOWIEDZIANYM, INNOWACYJNYM I BEZPIECZNYM  PARTNEREM.

I TO NIE TYLKO W BIZNESIE.

ZALEŻY NAM NA TYM, ABY RÓWNIEŻ BYĆ TAKIM  PRACODAWCĄ DLA KAŻDEGO SPOŚRÓD
2.500 NASZYCH PRACOWNIKÓW

 


 
Od początku istnienia firmy stoimy na stanowisku, że NASZYM NAJWIĘKSZYM KAPITAŁEM SĄ LUDZIE. Cenimy ich zaangażowanie w pracę i firmę. Jesteśmy dla naszych Pracowników bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Cieszymy się, że jest wśród nas liczna grupa osób, która z firmą ERBUD związana jest od początku jej istnienia, czyli od 1990 roku.

Czujemy się ODPOWIEDZIALNI ZA NASZYCH PRACOWNIKÓW – to dla nich zmieniliśmy się i rozwinęliśmy jako organizacja. Chcemy być przyjaznym pracodawcą, który docenia, rozwija i dba o swoich ludzi. Zależy nam na tym, aby Pracownicy podnosili swoje kompetencje. Chcemy, żeby zdobywali nową wiedzę i umiejętności, a w efekcie tego budowali swoją KARIERĘ ZAWODOWĄ W ERBUD. Wierzymy w synergię, i dlatego rozwijając naszych Pracowników, możemy rozwijać się jako firma.

ERBUD to MIĘDZYNARODOWE ŚRODOWISKO PRACY. Jesteśmy obecni w krajach Europy Zachodniej, współpracujemy z sukcesem z zagranicznymi Partnerami. Zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy byli równorzędnymi partnerami dla swoich kolegów z zagranicy.  I dlatego inwestujemy w ich naukę języków obcych.
 


 
Ogromne znaczenie ma dla nas DOBRE SAMOPOCZUCIE NASZYCH LUDZI. Hołdujemy zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Pracownicy mogą  skorzystać z oferty jednego z dwóch systemów sportowych. Wspieramy także udział Pracowników we wszelkich akcjach związanych z aktywnym spędzaniem czasu. Nasza DRUŻYNA ERBUD uczestniczy w wydarzeniach sportowych, gdzie oprócz sportowej rywalizacji dobrze bawimy się jako zespół.

W ramach dbania o naszych ludzi, oferujemy każdemu z Pracowników PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ. Zakres tej opieki ustala sam Pracownik, w oparciu o własne potrzeby. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie dostępu do prywatnej opieki medycznej dla członków rodziny naszych Pracowników, stąd możliwość wyboru pakietów dla rodziny i partnerów.
Wciąż zmieniamy się i rozwijamy jako organizacja. Staramy się być dla naszych Pracowników NOWOCZESNYM MIEJSCEM PRACY. Dlatego inwestujmy w dobrej jakości narzędzia i sprzęt potrzebny do pracy. Nasze miejsca pracy to nowoczesne i wysokiej jakości biura. Ważne jest dla nas środowisko pracy, w jakim pracują nasze zespoły – dokładamy wszelkich starań by było bezpiecznie i komfortowo. Wiemy, że w przyjaznych warunkach pracy, buduje się NAJLPESZA ATMOSFERA  i ZGRANE ZESPOŁY.

Utrzymanie dobrych relacji i atmosfery współpracy w całej Grupie ERBUD, to dla nas jeden z priorytetów. Ten dobry klimat w pracy towarzyszy nam nieustannie od początku istnienia firmy i chcemy go nadal rozwijać. Rozumiemy, że ważne jest zachowanie prawidłowej równowagi pomiędzy pracą a życiem rodzinnym, dlatego uważnie słuchamy co mówią nasi Pracownicy.

Oprócz tradycyjnej rozmowy używamy innych dostępnych form komunikacji, takich jak badanie zaangażowania Pracowników,  czy rozmowy rozwojowe, dzięki którym dowiadujemy się, co jest ważne dla naszych Pracowników, w jaki sposób chcieliby budować swoją karierę  i w którym kierunku się rozwijać. Dzięki tym narzędziom wiemy, że:

87% Pracowników poleciłoby pracę w ERBUD SA swoim znajomym

86% Pracowników ma poczucie, że się rozwija w miejscu pracy

93% nas jest zadowolonych z zespołu, w którym pracujeKolejnym priorytetem dla nas, jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo naszych Pracowników.  Dbamy w szczególny sposób o Pracowników na budowach, z jednej strony zapewniając im wysokiej jakości sprzęt, a z drugiej strony  podnosząc ich wiedzę poprzez dostarczanie szkoleń na temat BEZPIECZEŃSTWA. Organizujemy wydarzenia i akcje, które mają na celu zbudowanie świadomości, jak ważne jest bezpieczeństwo ludzi w pracy, a także w życiu prywatnym.Jesteśmy sygnatariuszem POROZUMIENIA DLA BEZPIECZEŃSTWA W BUDOWNICTWIE, w którym aktywnie działamy, a naszym celem jest wyeliminowanie wypadków na polskich budowach. Dzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami z innymi, aby w ten sposób budować bezpieczne środowisko pracy.

Jesteśmy firmą SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNĄ, nie tylko działając na zewnątrz, ale również koncentrując się na działaniach wewnątrz naszej organizacji. Ogromne znaczenie ma dla nas  kultura pracy oraz dobra atmosfera.  Ważnymi elementami w naszych relacjach jest szacunek, zasady fair-play i otwartość na drugiego człowieka.   Dzięki temu, że tworzymy zgrane i lubiące się zespoły, mamy ochotę dzielić się tym, co dobre z innymi. Pracownicy ERBUD chętnie działają charytatywnie udzielając się w lokalnych akcjach pomocowych oraz w powołanej przez ERBUD fundacji. FUNDACJA ERBUD „WSPÓLNE WYZWANIA” IM. ERYKA GRZESZCZAKA pomaga Wychowankom domów dziecka w trudnym momencie usamodzielniania się. Nasi Pracownicy są Mentorami młodzieży i pomagają jej przejść przez ten trudy etap w życiu.Bierzemy też udział w innych akcjach charytatywnych min. współpracujemy z Fundacją przeciwko Leukemii, gdzie 124 Pracowników Grupy zarejestrowało się jako dawcy szpiku. Dodatkowo, jako generalny wykonawca szpitala Przylądek Nadziei, nie tylko pomogliśmy wybudować i otworzyć klinikę, ale także wspieramy leczenie małych podopiecznych.  Od ponad 3 lat aktywnie współpracujemy też z organizacją SOS Wioski Dziecięce. Wspieramy także Fundację TVN „Nie jesteś sam” oraz Fundację „Ex Animo” im. Marii Sapiehy. Od 2009 roku współpracujemy z Domem Dziecka nr. 4 w Warszawie.Bycie odpowiedzialnym społecznie to także poczucie odpowiedzialności za rozwój i kształcenie młodych ludzi. Firma ERBUD aktywnie włączyła się we współpracę ze szkołami średnimi min. z  Technikum Budownictwa i Architektury nr.1 im.prof. Zdzisława Mączeńskiego w Warszawie, gdzie bierzemy udział w projekcie klasy patronackiej oraz z uczelniami wyższymi na terenie całego kraju.  Prowadzimy szereg DZIAŁAŃ EDUKACYJNYCH, w ramach których praktycznie uczymy zawodu oraz dzielimy się branżową wiedzą.

Uczniowie szkół średnich odbywają u nas PRAKTYKI, a studentom oferujemy możliwość odbycia u nas PŁATNYCH STAŻY oraz PRAKTYK. Jesteśmy otwarci na współpracę z uczelniami wyższymi oraz inkubatorami przedsiębiorczości,  jako partner w unijnych programach rozwojowych. Dzięki temu, możemy efektywnie wspierać aktywizację zawodową młodych ludzi.

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań i ambitnych projektów. Nasi Partnerzy biznesowi doskonale o tym wiedzą, dlatego powierzają nam swoje inwestycje. Podstawą tych relacji jest nasz PROFESJONALIZM i pełne zaangażowanie w realizowane projekty. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy szereg inwestycji, które stawiane są za wzór, gdyż przy ich budowie ŁĄCZYMY PRZESTRZEGANIE STANDARDÓW JAKOŚCI Z INNOWACYJNYMI ROZWIĄZANIAMI.  Nasze realizacje są doceniane przez różne gremia i otrzymują prestiżowe NAGRODY I WYRÓŻNIENIA.
Nasz potencjał i profesjonalizm został także zauważony przez inwestorów giełdowych. Spółka ERBUD od 2007 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz należy do indeksu spółek budowlanych WIG Budownictwo. Fakt ten jest bardzo istotny dla naszych inwestorów i odbierany jest jako przejaw naszej stabilnej i silnej pozycji.