Erbud

Program Ambasador

ERBUD Program Ambasadorski został stworzony z myślą o studentach młodszych lat, którzy już na początku studiów chcieliby nawiązać współpracę i poznać nas jako przyszłego pracodawcę. Jest to program, która pozwala połączyć studiowanie  z możliwością działania i zdobywania doświadczenia w biznesie. 
 
Jeśli jesteś otwartą i komunikatywną osobą, jeśli lubisz nowe wyzwania i umiesz organizować sobie własną pracę a przy tym nie boisz się nowych wyzwań – to zapraszamy w szeregi Ambasadorów ERBUD. 
W trakcie trwania Programu, Ambasador będzie odpowiedzialny za organizację projektów w ramach współpracy z uczelnią. Będzie wspierał nas w organizacji wydarzeń takich jak: targi pracy, wykłady na uczelni, promocję wydarzeń offline & online. Naszym zdaniem, rola Ambasadora i pełnienie funkcji łącznika pomiędzy firmą a organizacjami studenckimi, kołami naukowymi a uczelnią to dobry wstęp do budowania przyszłej kariery zawodowej. 
 
 
Zapraszamy do udziału w Programie Ambasadorów Erbud. Dla najlepszych możliwość udziału w skróconym procesie rekrutacji na praktyki i staże!