Aktualności

Referent Ds. Administracyjnych (Praca w biurze budowy) - Miejsce pracy: Wrocław

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.
W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Referent Ds. Administracyjnych (Praca w biurze budowy)
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty
  • Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych budowy oraz współpraca z Oddziałem
  • Dekretowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów zgodnie z ISO
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego
  • Sporządzanie rejestru umów i zleceń budowy
  • Kontrola obiegu dokumentów między budową a biurem oddziału

Oczekiwania:

  • Wykształcenie z zakresu administracji, rachunkowości, budownictwa lub pokrewne (mile widziane także osoby posiadające status osoby uczącej się)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność pracy z dokumentami księgowymi i kadrowymi
  • Mile widziana znajomość procedur ISO
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w biurze budowy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o niezwłoczne przesyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) na adres:

Monika.czerniak-lniak@erbud.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez  Grupę Erbud, poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.”